11.12.13

Rakveres jõuluetendusel

Täna sõitsime juba varakult 8.30 koolimaja juurest Rakvere poole. Kaasas peaaegu kõik 2.a ja 2.c klassi õpilased ning mõned suuremad ja väiksemad ka kaasas.
Lastel vaatamata libedusele meel väga mõnus ja minek oli suhteliselt vaikne. Film, mida plaanisin lastele näidata, kahjuks "jonnis" ja ei hakanud eesti keelt kõnelema :( Aga paljude laste pilgud olid suunatud telerile.
Kohale jõudes väike selgitus kuidas, mida, kuhu ning seejärel kõik see mees teatrisse.
Esmalt saime omale tasuta kava - millel on vahva värvipilt ja iga laps saab selle endale meelepäraselt ära värvida. Seejärel grupipilt ja siis juba saali. Kes kelle kõrval istub, kellel on parim vaade jne ning juba oligi saal pime.
Tänane etendus rääkis sellest, kuidas hoida sõpru. Etendus lastele meeldis ning etenduse lõppedes saabus lavale 3 jõulumeest ja kõigil oli lastele midagi jagada. Iga laps, kes julges või soovis sai endale kingituseks kruusi, millel pilt peategelasega.
Seejärel saime minna teatrimaja peale lustima. Kohe oli näha, kes on julge ja saab hakkama ning kellel nina norgus ning ootab, millal õpetaja täpselt juhised annab kuhu midagi tegema peab minema. Lõpuks said kõik - templeid koguda ning seejärel õhupallist kujukese nende eest lunastada; meisterdada; näomaalingu (kes jõudis), joonistada; kohvikut külastada; täpsust visata jne.
Bussis oli ikka mõni laps, kes ei jäänud nähtuga rahul - eks see on alati nii, mõnele meeldib, teisele mitte. Aga arvan, et üldine meeleolu oli positiivse noodiga.
Ma väga loodan, et kunagi õpin ka mina ilusasti pildistama :) täna siis sellised klõpsud.
2.a ja 2.c

Õnnelik Arlet Janar.

Kes soovis või lugeda, laulda või muud tsirkust jõuluvanale teha :)Templeid kogumas


NägemiskontrollTäpsusviseMõista, mõista kes see on ?Meie kõige pisem ja noorim kaasreisija :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar