4.6.14

Rakvere.

Täna hommikul oli palju elevust. Ees ootas pikk päev Rakveres. Peale väikest viivitust, saime asuda teele. Esimene peatus oli Rakvere teatri taga asuv mänguväljak, sest jõudsime Rakverre natukene varem, kui meie planeeritud aeg oli. Mänguväljakul lustisid peaaegu kõik lapsed - mõni võttis välja telefoni ja vaatas seda (mängis). Enamus siiski lustisid.
Teine peatus POLITSEIMUUSEUM. Meile oli giidiks Angeelika, kes oli väga tubli ja huvitavate teadmistega neiu. Kuulasime ja saime palju ka ise katsetada.
Kolmas peatus oli RAKVERE AMETIKOOLI söökla. Käisime söömas imemaitsvat pastarooga. Peale esimesi vinguvaid hääli, tekkis meil Margitiga mõte, et järgmisest sügisest peaks hakkama kodusid külastama ja vaatama, mida peredes lastele süüa tehakse. Ükski söök ei sobi - uskumatu. Meist jäi palju toitu alles ja kui kergekäeliselt loobitakse toitu ära - KURB.
Neljas peatus Rakvere keskväljak ja sealsed vaatamisväärsused - A.Pärdi kuju, purskkaev jne. ning loomulikult šoping.
Viies peatus oli meil RAKVERE LINNUS. Seal jagasime lapsed kahte gruppi. Sellel kooral poiste ja tüdrukute grupid. Neil olid erinevad õppetunnid (töötoad). Oli väga vahva - tegime etendust, otsisime aaret, vaatasime loomi, käisime piinamiskambris ja ka õudustetoas.
Lõpuks käisime ka TARVA juures ning enne teele asumist kinnitasime keha saiakestega.

Siit tulevad pildid tänasest päevast:Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar